REFERENDUMW SPRAWIE ODWOŁANIA PREZYDENTA MIASTA ORAZ RADY MIEJSKIEJ W BYTOMIU PRZED UPŁYWEM KADENCJI

Ruszyło zbieranie podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania prezydenta Mariusza Wołosza i Rady Miejskiej w Bytomiu.
– Karty do zbierania podpisów poszły już w miasto. I choć kilka dni temu zaczęliśmy przeszło tysiąc osób poparło juz nasz wniosek- mówi Artur Kamiński, pełnomocnik grupy inicjatywnej.
W ciągu najbliższych dni podamy adres naszego biura, gdzie będzie można złożyć podpis. Nasi przedstawiciele będą też zbierać podpisy na terenie miasta, o czym będziemy na bieżąco informować.
Poniżej publikujemy wzór karty poparcia /tu pobrać/.
Jednocześnie apelujemy do mieszkańców, by nie bali się zbierać podpisy lub podpisywać się pod wnioskami. Nie bójcie się reperkusji ze strony urzędu miasta!!! Nie bójcie się konsekwencji poparcia ideii referendum!!! Listy z podpisami zostaną przekazane tylko Komisarzowi wyborczemu.
Przestrzegamy tez wszystkich przepisów związanych z RODO. Dane osób, które już się podpisały są zasłaniane by nie były widoczne dla kolejnych podpisujących.

Szanowni mieszkańcy Bytomia!

Jesteśmy mieszkańcami Bytomia, którzy zdecydowali się zainicjować referendum w naszym mieście.

Jesteśmy przekonani, że to właśnie MY – Mieszkańcy powinniśmy mieć największy wpływ na to, co się dzieje w naszej małej ojczyźnie – BYTOMIU!

Referendum jest jednym z najlepszych sposobów, aby wyrazić swoje zdanie i przyczynić się do zmian – pozytywnych zmian. Poprzez naszą inicjatywę chcemy dać głos niezadowolonym mieszkańcom Bytomia, a tym samym zagwarantować, że ich zdanie, opinie oraz sądy wreszcie zostaną wysłuchane i wzięte pod uwagę przy podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących naszego miasta.

Zapraszamy Państwa i prosimy o wsparcie naszej inicjatywy. Rozpoczęło się zbieranie podpisów. Na bieżąco będziemy informować, gdzie można nas spotkać.

Więcej na stronie https://referendumbytom2023.pl/  oraz na fejsbooku Wołosza i Biedy mieszkańcy Bytomia maja dość