Zapraszamy na kilkugodzinny wolontariat w dniach 25-26.11.2023 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5), godz. 10:00–17:00

Po Święcie Wolności w Gdańsku to będzie już druga impreza w tym roku, na której będziemy mogli bezpośrednio zaprezentować naszą inicjatywę.

Organizator tej konferencji udostępnił nam stanowisko w kuluarach.
Mamy zatem szansę promować się i poznać z wolontariuszami.
Jeśli zatem mają Państwo czas i ochotę to zapraszamy do pomocy.

Z naszego punktu widzenia tematyka konferencji jest dla nas nieistotna. Członkowie Rady Referendalnej Generatora Referendów nawet nie pytają się o poglądy innych – my walczymy o to by w naszym kraju zastosować cywilizowane i sprawdzone już w Szwajcarii narzędzia do rozwiązywania problemów społecznych. Nie chcemy by politycy tworzyli problemy i używali ich do podziału społeczeństwa, chcemy mieć narzędzie do ich skutecznego rozwiązywania. Nie chcemy opluwania się, chcemy rzeczowych debat i świadomych wyborów.

Zasada jaka przyświeca wolontariuszom GR: Nie chcesz nie podejmuj się, jeśli się podjąłeś to zrób to najlepiej jak umiesz. Już nawet jedno godzinna obecność na stoisku na bardzo pomoże. Zakres obowiązków na stoisku:
1. Obecność
2. Rozdawanie ulotek
3. Wymiana książek na drobne donacje dla Generatora Referendów
4. Rozmowy z zainteresowanymi i zachęcanie ich do dołączenia do nas

Zapraszamy wszystkich niezależnie od poglądów politycznych.
Zapraszamy, bo przy tej okazji możemy się poznać.

Zgłoszenia prosimy kierować zwrotnie na maila jkuban małpa pafere kropka org